Match Schedule

Group B

Position Team Matches W D L Goals GA Pts
1
ES
Valencia CF
4 4 0 0 18 : 2 16 12
2
ES
Ue Sants
4 2 1 1 5 : 4 1 7
3
ES
Seseña CF
4 2 0 2 7 : 3 4 6
4
ES
CD Fortuna
4 1 1 2 4 : 6 -2 4
5
ES
Sporting San Fernando
4 0 0 4 2 : 21 -19 0

Saturday, April 9, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
311
ES
Ue Sants
ES
Seseña CF
10:00 4-Mario Suárez 1 - 0 info
312
ES
Sporting San Fernando
ES
CD Fortuna
15:45 9-San Fernando Henares 0 - 1 info
309
ES
Valencia CF
ES
Ue Sants
17:45 4-Mario Suárez 2 - 0 info
310
ES
Seseña CF
ES
Sporting San Fernando
19:45 9-San Fernando Henares 4 - 0 info

Sunday, April 10, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
314
ES
Seseña CF
ES
Valencia CF
10:00 3-Valdelasfuentes 0 - 1 info
316
ES
Valencia CF
ES
CD Fortuna
12:00 3-Valdelasfuentes 3 - 2 info
313
ES
CD Fortuna
ES
Ue Sants
15:45 7-Óscar Molina 0 - 0 info
315
ES
Ue Sants
ES
Sporting San Fernando
17:45 7-Óscar Molina 4 - 2 info

Monday, April 11, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
318
ES
CD Fortuna
ES
Seseña CF
10:40 22-San Fernando Henares 1 - 3 info
317
ES
Sporting San Fernando
ES
Valencia CF
10:40 7-Óscar Molina 0 - 12 info

Playoffs

Monday, April 11, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score Winner
1/8
122
PT
Adceo
ES
Sporting San Fernando
15:45 22-San Fernando Henares 3 - 5 B2 Live
123
ES
A.D. Atlético Concilio
ES
Fie Academy B
16:45 10-San Fernando Henares 3 - 0 B3 Live
124
ES
CD Fortuna
ES
Fie Academy A
17:45 10-San Fernando Henares 3 - 0 B4 Live
121
ES
CD Base
ES
Atletico Chiboi
17:45 22-San Fernando Henares 0 - 3 B1 Live
quarter-finals
116
ES
Valencia CF
CL
Cobresal
18:45 2-Valdelasfuentes 5 - 4 A3 Live
115
ES
Sevilla FC
ES
CD Chamartín Vergara
18:45 3-Valdelasfuentes 3 - 0 A2 Live
117
ES
AD Alcorcón
ES
Rayo Alcobendas
19:45 22-San Fernando Henares 1 - 0 A4 Live
114
ES
Boadilla Football College
ES
Ue Sants
19:45 10-San Fernando Henares 1 - 4 A1 Live

Tuesday, April 12, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score Winner
quarter-finals
127
ES
E.F. C.D. Toledo
ES
A.D. Atlético Concilio
12:30 4-Mario Suárez 3 - 1 B7 Live
125
ES
Unión Adarve
ES
Atletico Chiboi
12:30 2-Valdelasfuentes 6 - 0 B5 Live
128
ES
C.D. Sanfer19
ES
CD Fortuna
12:30 5-Luis Aragonés 5 - 4 B8 Live
126
ES
Seseña CF
ES
Sporting San Fernando
12:30 3-Valdelasfuentes 5 - 0 B6 Live
semi-finals
118
ES
Ue Sants
ES
Sevilla FC
14:00 2-Valdelasfuentes 1 - 0 A5 Live
119
ES
Valencia CF
ES
AD Alcorcón
15:15 24-Polideportivo Municipal 1 - 0 A6 Live
130
ES
E.F. C.D. Toledo
ES
C.D. Sanfer19
16:30 3-Valdelasfuentes 3 - 0 B10 Live
129
ES
Unión Adarve
ES
Seseña CF
16:30 2-Valdelasfuentes 0 - 3 B9 Live
final
131
ES
Seseña CF
ES
E.F. C.D. Toledo
17:45 2-Valdelasfuentes 2 - 3 B11 Live
120
ES
Ue Sants
ES
Valencia CF
17:45 24-Polideportivo Municipal CHAMPION Live