Match Schedule

Group C

Position Team Matches W D L Goals GA Pts
1
BR
CR Flamengo
4 4 0 0 20 : 0 20 12
2
IL
Maccabi Petah Tikva B
4 2 1 1 12 : 6 6 7
3
ES
Boadilla Football College
4 2 1 1 13 : 12 1 7
4
ES
Ue Sants
4 1 0 3 3 : 16 -13 3
5
ES
Ed Moratalaz
4 0 0 4 5 : 19 -14 0

Saturday, April 9, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
239
ES
Boadilla Football College
ES
Ue Sants
09:00 3-Valdelasfuentes 6 - 1 info
237
BR
CR Flamengo
ES
Boadilla Football College
11:00 2-Valdelasfuentes 7 - 0 info
238
ES
Ue Sants
ES
Ed Moratalaz
12:00 6-Fuentelucha 2 - 1 info
240
ES
Ed Moratalaz
IL
Maccabi Petah Tikva B
15:45 3-Valdelasfuentes 1 - 7 info

Sunday, April 10, 2022

Monday, April 11, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
246
IL
Maccabi Petah Tikva B
ES
Ue Sants
10:40 8-Adarve 4 - 0 info
245
ES
Ed Moratalaz
BR
CR Flamengo
10:40 6-Fuentelucha 0 - 4 info

Super Groups

Monday, April 11, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
15
PT
CF "os Belenenses" M
BR
CR Flamengo
18:45 5-Luis Aragonés 0 - 6 info

Tuesday, April 12, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
14
ES
Las Rozas CF
BR
CR Flamengo
08:45 7-Óscar Molina 3 - 4 info

Playoffs

Monday, April 11, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score Winner
1/8
193
IL
Maccabi Petah Tikva B
ES
E.F. C.D. Toledo
15:45 8-Adarve 9 - 0 B5 Live
1/16
190
ES
Club Atlético Madrid
ES
CD Base
15:45 4-Mario Suárez 5 - 1 B2 Live
189
ES
Ue Sants
ES
CF Alalpardo
15:45 5-Luis Aragonés 2 - 1 B1 Live
1/8
197
ES
CD Chamartín Vergara
ES
Boadilla Football College
16:45 22-San Fernando Henares 3 - 1 B9 Live
196
ES
Sporting San Fernando
ES
CD San Fernando
16:45 9-San Fernando Henares 0 - 4 B8 Live
198
PT
CF "os Belenenses" L
ES
Club Atlético Madrid
17:45 5-Luis Aragonés 6 - 1 B10 Live
195
ES
Seseña CF
ES
C.D. Sanfer19
17:45 9-San Fernando Henares 6 - 1 B7 Live
194
IL
Maccabi Petah Tikva A
ES
Ue Sants
17:45 4-Mario Suárez 1 - 3 B6 Live
192
ES
CD Barajas
ES
La Moraleja CF
18:45 10-San Fernando Henares 5 - 3 B4 Live
191
US
Ess Albion
ES
Unión Adarve
19:45 4-Mario Suárez 2 - 0 B3 Live

Tuesday, April 12, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score Winner
quarter-finals
199
US
Ess Albion
ES
CD Barajas
10:00 5-Luis Aragonés 5 - 4 B11 Live
202
ES
CD Chamartín Vergara
PT
CF "os Belenenses" L
11:15 5-Luis Aragonés 4 - 5 B14 Live
201
ES
Seseña CF
ES
CD San Fernando
11:15 4-Mario Suárez 5 - 6 B13 Live
200
IL
Maccabi Petah Tikva B
ES
Ue Sants
11:15 9-San Fernando Henares 8 - 0 B12 Live
semi-finals
204
ES
CD San Fernando
PT
CF "os Belenenses" L
14:00 10-San Fernando Henares 1 - 4 B16 Live
203
US
Ess Albion
IL
Maccabi Petah Tikva B
14:00 9-San Fernando Henares 1 - 5 B15 Live
final
205
IL
Maccabi Petah Tikva B
PT
CF "os Belenenses" L
15:15 9-San Fernando Henares 0 - 1 B17 Live
140
BR
CR Flamengo
PT
CF "os Belenenses" N
16:30 24-Polideportivo Municipal 2 - 0
BR
CR Flamengo